Katalog mebli miejskich

Katalog mebli miejskich

KATALOG MEBLI MIEJSKICH TO NIC INNEGO JAK PRZEDSTAWIONY PRZEZ WŁADZE MIASTA WYKAZ MOŻLIWOŚCI DOBORU ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA MIEJSKIEGO — CZYLI, INNYMI SŁOWY, DOKUMENT POKAZUJĄCY, JAK POWINNY WYGLĄDAĆ MEBLE MIEJSKIE (TAKIE JAK ŁAWKI, SŁUPKI, STOJAKI ROWEROWE, BARIERKI) W ZALEŻNOŚCI OD STREFY MIASTA.

Obowiązujący katalog miejskich mebli jest indywidualnie dobierany przez władze miejskie, aby zapewnić spójność estetyczną w mieście.

Jest to szczególnie ważne w okolicach rynku i zabytkowych, turystycznych rejonach miast, ale katalog miejskich mebli dotyczy praktycznie każdej strefy, zawierając instrukcję co do wyposażenia nie tylko przestrzeni publicznych, ale i obiektów użyteczności publicznej, np. obiektów oświatowych, sportowo-rekreacyjnych czy służby zdrowia.

Jak dobrać małą architekturę miejską, która będzie nie tylko gustowna, ale także spełni odgórne wymogi? Powierz to zadanie doświadczonemu producentowi mebli miejskich. Możesz powierzyć nam nawet bardzo nietypowe zlecenie. Produkcja na podstawie projektu nie sprawi nam żadnych problemów. Zamówione u nas meble będą dobrze współgrać z architekturą miejską oraz zabytkami.

Jako producent wyrobów metalowych w ERSO tworzymy barierki, stojaki rowerowe oraz słupki według wytycznych katalogów mebli miejskich z całej Polski.

Zamów u nas projekt zgodny z estetyką Twojego miasta!

Produkty z katalogu miejskich mebli od ERSO nie tylko spełniają wymogi władz miasta, ale i są produktami wytrzymałymi. Możesz mieć więc pewność, że zachowają swój estetyczny wygląd przez wiele lat.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie i już dziś zamów u nas nowoczesne meble miejskie od producenta!


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu