Poznań

Poznań

Producent wyrobów metalowych Poznań

Chcesz zamontować bariery drogowe i inne elementy małej architektury w mieście Poznań? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent wyrobów metalowych zapewniamy solidne akcesoria, które sprawdzają się w przestrzeniach miejskich, na parkingach czy na halach produkcyjnych. Czym się wyróżniają? Korzystamy z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, by dostarczać barierki drogowe, które będą trwałe, a jednocześnie ładne. Dbamy o to, by mała architektura miejska nie tylko pełniła swoją podstawową funkcję, lecz także wyglądała estetycznie w wybranej przestrzeni w Poznaniu.

 

Bariery drogowe – Poznań

Co znajdziesz w naszej ofercie? Między innymi:

Na podstronie naszych produktów znajdziesz szczegółowe informacje na temat ich wymiarów, powłoki, kolorystyki czy sposobu montażu. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by wybrana przez Ciebie mała architektura miejska w Poznaniu wyróżniała się na tle tradycyjnych barierek ochronnych lub chcesz dostosować ją do niestandardowych potrzeb, zgłoś się do nas. Chętnie dopasujemy nasze produkty do konkretnej przestrzeni lub wykonamy meble miejskie według przesłanego projektu.

Dlaczego warto zamawiać odbojnice przemysłowe i słupki parkingowe w Erso? Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, więc wywiązywanie się z ustalonych terminów. Możesz więc mieć pewność, że dostarczymy zamówiony produkt na czas. Małą architekturę miejską wykonujemy z dużą starannością, a przed lakierowaniem proszkowym zabezpieczamy wrażliwe miejsca dodatkowo w celu uniknięcia potencjalnej korozji.

Naszą ofertę barier chodnikowych i innych artykułów adresujemy nie tylko do mieszkańców Poznania i okolic. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu