U-12b łańcuchowa

U-12b łańcuchowa

bariera łańcuchowa U-12b

Bariery łańcuchowe U-12b

Ogrodzenie łańcuchowe U12b inaczej nazywane jest również słupkami łańcuchowymi. Ich konstrukcja polega na tym, że dwa słupki połączone są dwoma solidnym łańcuchami. Tego typu bariery łańcuchowe to jedne z najpopularniejszych wyborów do wygrodzeń w strefie miejskiej. Co jeszcze wyróżnia barierki chodnikowe łańcuchowe U12b? Ich cena. Są to najbardziej ekonomiczne rozwiązania, które służą do wygrodzeń.

Barierki łańcuchowe – masz wybór

Barierki ochronne są niezbędnym elementem w każdej miejscowości. Zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego czy pieszego. Wyznaczanie chodnika, ścieżki rowerowej, przejść dla pieszych? Bariera łańcuchowa U12b to właśnie ten typ!

Słupki łańcuchowe U12b mogą mieć wiele wariantów – w ERSO wiemy, że musisz mieć wybór. Mamy więc różne wymiary i różne powłoki (ocynk ogniowy, podkład wysokocynkowy, farba proszkowa), mamy też folie odblaskowe różnych generacji. Dodatkowo możesz zdecydować się na balustrady U12b, które będą mieć białe łańcuchy, czerwone lub jeden biały a drugi czerwony. Dzięki temu dopasujesz ich wygląd do tych, które znajdują się już w danym miejscu. Wszystko będzie więc tworzyć spójny efekt wizualny.


Eleganckie barierki U 12B

Ich uniwersalny i klasyczny design sprawia, że doskonale komponują się z różnymi typami otoczenia. Dzięki solidnym materiałom konstrukcyjnym są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję i negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Barierki U 12B nie są tylko standardowym elementem wyposażenia chodnikowego. Doskonale wpasowują się w przestrzeń miejską, bez względu na to, czy jest to miejsce publiczne, parki, skwery czy targi miejskie. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele miast decyduje się na wykorzystanie barierek łańcuchowych w celu zagospodarowania terenu.

Ogrodzenia łańcuchowe U 12B wprowadzają element klasy i elegancji do każdego ogrodu lub patio. W porównaniu z tradycyjnymi ogrodzeniami oferują one większą widoczność, jednocześnie zachowując niezbędną barierę dla niepowołanych osób.

DO WYBORU, DO BARIERKI. JAK TO MÓWIĄ!

Dlaczego ERSO?
  • nowe technologie, świetna jakość i bardzo dobry kontakt to trzy zalety, za które najbardziej doceniają nas klienci,
  • śpieszy Ci się? Mamy predefiniowane produkty i wiemy, co to deadline,
  • szukasz indywidualnego rozwiązania? To nasza specjalność.
  • masz okrojony budżet? Porozmawiajmy i znajdźmy rozwiązanie!

ERSO to producent wyrobów metalowych, który proponuje również:

Masz pytania odnośnie barierek łańcuchowych? Skontaktuj się z nami!

ogrodzenie łańcuchowe U-12b barierka łańcuchowa U12b Barierka łańcuchowa U-12b

 

Specyfikacja:

nazwa produktu słupek [Ø mm] grubość ścianki rur łańcuch [mm] szerokość [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie)

montaż

U-12b łańcuchowa jednorzędowa
48,3 / 60,3 / 76,1
1,5-2,0
5,0 / 6,0
1500 / 2000 / 2400
1100 / 1200
rura czarna / rura ocynkowana
ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa
folia odblaskowa I / II generacji
zabetonowanie / przykręcenie
U-12b łańcuchowa dwurzędowa
48,3 / 60,3 / 76,1 1,5-2,0 5,0 / 6,0
1500 / 2000 / 2400
1100 / 1200 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
U-12b łańcuchowa 
wg projektu wg projektu wg projektu
wg projektu
wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu wg projektu

Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu