Słupki chodnikowe

Słupki chodnikowe

Słupki drogowe są obecne w każdej miejscowości. Zapewne widzisz je codziennie, np. kiedy idziesz na zakupy, parkujesz samochód lub po prostu przechadzasz się po mieście. Metalowe słupki chodnikowe to ekonomiczny i skuteczny sposób na wygradzanie obiektów w przestrzeni miejskiej i nie tylko. Mogą pełnić rozmaite funkcje na ulicach, chodnikach, parkingach.

Słupki drogowe od renomowanego producenta

Erso to producent wyrobów metalowych, który wytwarza wysokiej jakości produkty. Mamy ogromne doświadczenie w branży, dlatego też zaufało nam wielu klientów. Firmę tworzy grono specjalistów, a zespół to osoby z różnych branż. Właśnie dzięki ich wiedzy i doświadczeniu wciąż udoskonalamy wszystkie nasze wyroby. Ponadto, mamy nowoczesne zaplecze produkcyjne i autorski system kontroli jakości. To wszystko sprawia, że potrafimy zrealizować nawet bardzo duże zamówienia w ustalonych terminach czasowych. Zaufaj firmie z wiedzą i doświadczeniem i wybierz słupki drogowe, które będą służyć przez wiele lat.

Słupki ochronne, chodnikowe, drogowe – jakie proponujemy?

Jako producent słupków chodnikowych możemy zaproponować Ci wiele typów i rodzajów słupków drogowych, a także uniwersalne barierki drogowe. Jakie słupki drogowe znajdziesz w ofercie Erso?

  • Słupki U-12c (blokujące) – słupki blokujące są dostępne w różnej wielkości i kolorach. Nadają się do wygrodzenia przestrzeni czy parkingu, ale też do ostrzegania przechodniów czy kierowców przed niebezpiecznymi miejscami. Doskonale spełniają swoją funkcję, ponieważ są świetnie widoczne.
  • Słupki ozdobne – te słupki chodnikowe nie tylko wygradzają, ale też zdobią. Świetnie spisują się w otoczenie, dlatego sprawdzą się w parkach czy na skwerach. Naszym podstawowym projektem są słupki metalowe z ozdobną kulą, ale jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Możemy wykonać dla Ciebie słupki drogowe na specjalne zamówienie i według indywidualnych preferencji.
  • Słupki miejskie KMM – te słupki ochronne są wykorzystywane w przestrzeni miejskiej zarówno do ozdoby, jak i do wygradzania. Świetnie wyglądają i zapewniają bezpieczeństwo pieszym i rowerzystom.
  • Słupki parkingowe składane lub demontowalne – słupki parkingowe z naszej oferty są dostępne w kilku rozmiarach. Dodatkowo możesz wybrać sposób montażu i rodzaj zabezpieczeń. Słupki jako blokady parkingowe są trwałe i łatwe w obsłudze.

Wszystkie typy są dostępne od ręki lub w stosunkowo szybkim terminie realizacji.

Chodnikowe słupki drogowe – indywidualny projekt

Słupki drogowe z naszej oferty to nie do końca to, czego szukasz? Nic nie szkodzi! Zgłoś się do nas z własnym projektem. Stworzymy słupki ochronne, blokujące lub parkingowe według Twojego pomysłu. Dzięki temu zyskasz dokładnie taki produkt, o który Ci chodziło. Nie musisz decydować się na słupki metalowe, które nie wpisują się w Twoją wizję przestrzeni miejskiej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą stworzyć produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Producent słupków drogowych – jakość wykonania

Wszystkie słupki drogowe – słupki metalowe, słupki blokujące, słupki miejskie czy słupki parkingowe – powinny charakteryzować się wysokim poziomem odporności na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nie mogą się odbarwiać i odkształcać np. pod wpływem wysokich różnic temperatury (mroźna zima, upalne lato), ściegu czy ulewnych deszczy (duża wilgotność). Słupki chodnikowe muszą być też niewrażliwe na mocne uderzenia, zderzenia itd. Jako producent słupków drogowych znamy się na technologii wytwarzania niezawodnych słupów i blokad parkingowych. Dzięki temu nasze akcesoria drogowe będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Słupki drogowe ERSO – inwestycja na lata

W ERSO tworzymy słupki miejskie od lat. Nasze produkty nadają się do wbetonowania lub przykręcenia, co daje dużą swobodę montażu. Wszystkie słupki drogowe pokryte są też trwałą farbą proszkową. Dzięki temu wiesz, że wybierasz produkty trwałe, które będą naprawdę dobrze wyglądać przez bardzo długi czas.

NASZ WYPRACOWANY PRZEZ LATA SYSTEM KONTROLI JAKOŚCI TO ZDECYDOWANIE RZECZ, Z KTÓREJ JESTEŚMY DUMNI.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu