U-12a trzepak

U-12a trzepak

Jeżeli poszukujesz solidnych i estetycznych rozwiązań do zagospodarowania przestrzeni publicznej lub prywatnej, to dobrze trafiłeś. Proponujemy między innymi barierki U-12a typu gdańskiego. Często nazywane są trzepakami ze względu na swój wygląd. W naszej ofercie znajdziesz barierkę U-12a o doskonałych parametrach technicznych. Nie musisz decydować się na sztywny produkt z katalogu. Nasi specjaliści dokładnie wysłuchają, jakich barierek potrzebujesz, a potem stworzą je dla Ciebie. Nasze bariery U-12a typu gdańskiego są wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dostosowujemy również wygląd i rozmiar barierek do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając tym samym produkt, który idealnie wpasowuje się w dane otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Barierki U-12a – do czego się przydają?

Barierki U-12a – do czego się przydają?

Barierki typu trzepak są przydatne w wielu sytuacjach. Bariera drogowa U-12a jest wykorzystywana do ochrony zarówno rowerzystów, jak i pieszych. Nadaje się do wygrodzenia miejsc niedozwolonych, zastosowania na wysepkach przystanków tramwajowych i w wielu innych miejscach. Ogrodzenie segmentowe U-12a można wykorzystać również do ukierunkowania ruchu ulicznego. Bariera wygrodzeniowa U-12a będzie w takich sytuacjach jak znalazł! Jej uniwersalność i wytrzymałość sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany przez samorządy, instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa. Dodatkowo bariera U-12a jest prosta w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie i sprawnie przekształcenie przestrzeni miejskiej w razie potrzeby.

Barierka U-12a – zamów taką, jaką potrzebujesz

Nasza propozycja barier segmentowych nie do końca Ci odpowiada? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami. Ogrodzenie segmentowe U-12a możesz zamówić w kilku różnych rozmiarach. Dzięki temu nie zamówisz barierek większych lub mniejszych od tych, które już są w danym miejscu. Wszystko będzie więc tworzyć spójną całość. Dodatkowo balustrada U-12a typu gdańskiego może mieć różne powłoki. Możesz wybrać ocynk ogniowy, podkład wysokocynkowy, farbę proszkową i nie tylko. Dostępne są również różne wariacje tych powłok. Zadzwoń, a wszystko Ci wyjaśnimy. Potrzebujesz ogrodzenie segmentowe z folią odblaskową? Taką też stworzymy!

Czekamy na Twoje zamówienie. Gwarantujemy, że bariera chodnikowa U-12a wyprodukowana przez nas będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

BARIERA WYGRODZENIOWA TYP U-12A TO COŚ, CZEGO SZUKASZ? ZAMÓW.

Działamy w całej Polsce! Dostarczymy wybrane przez Ciebie barierki U-12a na wskazane miejsce.

Erso jako producent wyrobów metalowych proponuje również:

Dlaczego warto?

  • wiemy, co to terminy, nie wiemy, co to korozja i wady ukryte;
  • każdy nasz produkt jest w 100% bezpieczny (doskonałe parametry techniczne);
  • pomoc, doradztwo, zwroty? Możesz na nas liczyć.

 

U-12a trzepak Barierka chodnikowa U12a Bariera chodnikowa U-12a typ gdański

Specyfikacja:

nazwa produktu rama / poprzeczka [Ø mm] grubość ścianki rur szerokość [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie)

montaż

U-12a trzepak
60,3 / 48,3
1,5-2,0
1500 / 2000 / 2400
1100 / 1200
rura czarna / rura ocynkowana
ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa 
folia odblaskowa I / II generacji
zabetonowanie / przykręcenie
U-12a trzepak
60,3 / 60,3 1,5-2,0
1500 / 2000 / 2400
1100 / 1200 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
U-12a trzepak
48,3 / 48,3 1,5-2,0
1500 / 2000 / 2400
1100 / 1200 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
U-12a trzepak
wg projektu wg projektu
wg projektu
wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu wg projektu

 

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu