Słupki ozdobne

Słupki ozdobne

słupek ozdobny z kulą erso

Słupki ozdobne

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment słupków metalowych, które doskonale sprawdzą się zarówno jako elementy dekoracyjne, jak i praktyczne rozwiązania na terenie miejskim oraz prywatnej posesji. Wszystkie nasze słupki miejskie są solidnie wykonane i prezentują się estetycznie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają trwałość na wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się także słupki ozdobne, które również idealnie wpisują się w charakter najbliższego otoczenia. Nasza oferta jest różnorodna, dzięki czemu z łatwością dopasujesz słupki do swojego stylu. Słupki z kulą to nasz podstawowy projekt, ale tworzymy na indywidualne zamówienie takie, jakie są potrzebne, żeby estetycznie się prezentowały w strefie miejskiej. Słupki ozdobne metalowe występują w różnych kształtach i stylach, co pozwala na dostosowanie ich do charakteru danej przestrzeni.

Nasza firma oferuje również słupki uliczne, które stanowią ważny element kontroli ruchu ulicznego, wyznaczając miejsca do parkowania, chodniki czy miejsca publiczne. Słupki miejskie montowane są na chodnikach oraz drogach w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Dzięki nim można skuteczniej kontrolować ruch pieszych i pojazdów. W naszej ofercie posiadamy takie modele jak słupki U-12C oraz słupki parkingowe składane, które wykazują się dużą wytrzymałością.

Słupki ogrodzeniowe ozdobne metalowe, które bez problemu wpasują się w staromiejskie otoczenie to coś, czego szukasz? Zamów je u nas! Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, że nie zawsze liczy się tylko funkcjonalność. Nasze ozdobne słupki są wykonane z wysokiej jakości metali, które gwarantują ich trwałość i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, czy interesują Cię słupki ozdobne metalowe, czy słupki ozdobne, w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

CZĘSTO ZACZYNAMY OD PODSTAW, A KOŃCZYMY NA INDYWIDUALNYM PROJEKCIE. EFEKT? ZAWSZE POZYTYWNY.

W końcu tworzymy słupki ozdobne, które nie tylko estetycznie wyglądają, ale są również wytrzymałe i trwałe.

DLACZEGO ERSO?

  • nasze słupki ozdobne metalowe to nie tylko wymiar estetyczny, ale i świetna jakość,
  • mamy gotowe słupki metalowe i inne produkty (słupek z kulą), ale chętnie tworzymy ozdobne słupki na indywidualne zamówienie,
  • ERSO to doświadczenie i świetny kontakt, który nie daje na siebie czekać,
  • nowe technologie, grono specjalistów i system monitoringu jakości to tylko kilka naszych zalet, które sprawiają, że nasze słupy ozdobne metalowe i inne nasze produkty są najwyższej jakości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jako producent wyrobów metalowych oferujemy także:

Słupki ozdobne są nie tylko praktycznymi elementami, ale także tworzą atmosferę i charakter przestrzeni. Ozdobne słupki ogrodzeniowe powinny odzwierciedlać indywidualny styl i potrzeby projektu, aby stworzyć wyjątkową i piękną przestrzeń.

 

Specyfikacja:

nazwa produktu słupek [Ø mm] grubość ścianki rury [Ø mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki montaż
słupek ozdobny z kulą 48,3 / 60,3 / 76,1 1,5 - 2,0 1100 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa  zabetonowanie / przykręcenie
słupek ozdobny wg projektu wg projektu wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa  zabetonowanie / przykręcenie

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu