Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe

stojak rowerowy rurowy erso

Stojak rowerowy

Stojaki rowerowe są nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu, a w cieplejszych porach roku ich popularność gwałtownie rośnie, gdy rowerzyści chętnie zamieniają cztery koła na dwa. ERSO, jako producent stojaków rowerowych, oferuje szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w miejskich otoczeniach.

Wytrzymałe i łatwe w montażu podpórki dla rowerzystów

Nowoczesne stojaki na rowery ze stali od ERSO są nie tylko trwałe, ale także zabezpieczone przed korozją, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Montaż tych stojaków jest szybki i prosty, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla każdego miejsca, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia bezpiecznego parkowania rowerów.

Miejskie stojaki na rowery dla wygody i bezpieczeństwa

Stojaki rowerowe miejskie od ERSO wyposażone są w uniwersalne pałąki, które zapewniają wygodny wjazd roweru oraz możliwość bezpiecznego mocowania. To istotne dla rowerzystów, którzy cenią sobie łatwość korzystania z takich udogodnień oraz chcą mieć pewność, że ich rower jest dobrze zabezpieczony przed kradzieżą.

Stojak rowerowy U-kształtny i inne typy

ERSO oferuje bogaty wybór stojaków rowerowych, w tym stojak rowerowy typu U czy też stojak na rower wolnostojący. Bez względu na preferencje czy specyfikę miejsca, w którym mają być użytkowane, każdy znajdzie tu odpowiedni model, który nie tylko spełni, ale również przewyższy oczekiwania.

Stojaki rowerowe – producent, któremu warto zaufać

Oferowane przez ERSO rozwiązania nie tylko spełniają oczekiwania, ale również inspirują do tworzenia bardziej przyjaznych dla rowerzystów przestrzeni miejskich. Bogata oferta, wysoka jakość wykonania oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że stojaki od ERSO stanowią niezbędny element każdego miejskiego krajobrazu.

Miejskie stojaki na rowery to jednak nie wszystko, co mamy w naszej ofercie. Jako producent wyrobów metalowych mamy w asortymencie takie artykuły jak:

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ.

 

 

 

Specyfikacja:

nazwa produktu rama [Ø mm] grubość ścianki rury [Ø mm] szerokość [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki

montaż

stojak rowerowy eko 48,3 / 60,3 1,5 - 2,0 800 700 / 800 rura czarna / ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa zabetonowanie / przykręcenie
stojak rowerowy ozdobny / miejski KMM wg projektu wg projektu wg projektu wg projektu rura czarna / ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu