odbojnice regałowe

odbojnice regałowe

odbojnica regałowa erso

Odbojnice regałowe

Odbojnice regałowe (odbojniki regałowe, odboje regałowe) mają za zadanie przede wszystkim zabezpieczać regały przemysłowe — narożniki, słupy i dolne elementy przed uderzeniami, np. wózka widłowego. Pomagają także chronić przedmioty, które się na nich znajdują i mogłyby ulec uszkodzeniu w przypadku ewentualnej kolizji.

Wykorzystywane są najczęściej w magazynach, halach produkcyjnych i centrach logistycznych różnej wielkości. Można je zamontować także na zewnątrz.

W ERSO PRODUKUJEMY WYTRZYMAŁE I DOBRZE WIDOCZNE ODBOJE REGAŁOWE DLA NASZYCH KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI. Wykorzystanie odbojnic ostrzegawczych w żółtym kolorze zmniejsza ryzyko, że operator wózka widłowego lub innych urządzeń ich nie zauważy. Odbojniki do regałów magazynowych biorą na siebie większość siły uderzenia, więc ważne jest, by były trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystanie dobrej jakości materiałów daje gwarancję wysokiej wytrzymałości produktów oraz – co się z tym wiąże – lepszej ochrony mienia. Przykręcone za pomocą kotew dobrze trzymają się podłoża nawet w przypadku najechania na nie pojazdu o większej masie.

Różne dostępne parametry (wysokość, szerokość, głębokość, grubość blach), możliwość dodatkowego cynkowania ogniowego i sprawna realizacja nawet dużych zamówień to zaleta wyboru odbojnic regałowych ERSO.

 

Jako producent wyrobów metalowych oferujemy także takie artykuły jak:

W ERSO możesz również zamówić artykuły o niestandardowych wymiarach. Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Specyfikacja:

nazwa produktu

grubość blachy [mm] szerokość [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie) montaż
odbojnica regałowa 5,0 - 8,0 150 / 300 / 400 300 / 600 / 1100 blacha czarna / blacha ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa  folia odblaskowa I / II generacji przykręcenie
odbojnica regałowa wg projektu wg projektu wg projektu blacha czarna / blacha ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji przykręcenie

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu