odbojnice U2

odbojnice U2

odbojnica U2

Odbojnice U2

Nasze odbojnice U2 (inaczej odbojniki U2 lub odboje U2) to kolejny sposób na efektywne zabezpieczenie regałów magazynowych, maszyn i urządzeń. Odbojniki typu U2 znakomicie sprawują się w różnego typu halach – magazynowych, przemysłowych oraz centrach produkcyjnych. Są też częstym wyborem na parkingach, gdzie pełnią funkcję ograniczników i separatorów.

W ofercie ERSO dostępne są odbojnice U2 o różnych parametrach. Mogą one być pokryte różnymi powłokami – od ocynku ogniowego, przez podkład wysokocynkowy, aż po farbę proszkową. Na życzenie klienta możliwe jest także pokrycie folią odblaskową generacji I i II.

MASZ WĄTPLIWOŚCI? NIE WIESZ, JAKIE ODBOJE BĘDĄ NAJLEPSZE DO TWOICH POTRZEB?

CHCESZ ZŁOŻYĆ DUŻE ZAMÓWIENIE?

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszemu zespołowi.

Odbojnice U2 – skuteczne zabezpieczenie

Odbojnice są wykorzystywane zarówno we wnętrzach magazynów, jak i na dworze, ważne więc, by były niezawodne i trwałe. Nasze odboje U2 cechują się wysoką wytrzymałością na uderzenia oraz na negatywne działanie czynników atmosferycznych, takich jak ulewne deszcze, promieniowanie ultrafioletowe czy opady gradu. Jako producent odbojnic przemysłowych dajemy także możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Odbojniki U2 to nie tylko ochrona twojego sprzętu i maszyn, ale także bezpieczeństwo osób pracujących w danej przestrzeni. Skuteczne zabezpieczenia rozgraniczają strefy, zapobiegając ewentualnym stłuczeniom czy wypadkom.

Porównaj różne rodzaje odbojnic

Odbojniki U2 to oczywiście niejedyne, co mamy w ofercie. Zamówisz u nas również między innymI:

Zapoznaj się z ofertą i wybierz produkt, który najlepiej dopasowany będzie do Twoich potrzeb!

Wybierając nasze odbojnice, otrzymujesz produkt, który łączy w sobie niezawodność i trwałość. Jest to idealne rozwiązanie do chronienia Twojego sprzętu, niezależnie od jego wartości. Zabezpiecz swoje mienie przed kosztownymi remontami i naprawami!

 

Specyfikacja:

nazwa produktu średnica [mm] grubość ścianki [mm] szerokość [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie) montaż
odbojnica U2 48,3 / 60,3 / 76,1 1,5 - 3,0 1000 / 1500 / 2000 / 2400 300 / 600 / 800 / 1100 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I lub II generacji zabetonowanie / przykręcenie
odbojnica U2 wg projektu wg projektu wg projektu wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu wg projektu

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu