odbojnice słupowe

odbojnice słupowe

odbojnica słupowa erso

Odbojnice słupowe

Odbojnice słupowe (odbojniki słupowe, odboje słupowe) sprawdzają się przede wszystkim jako bariera ochronna bram segmentowych i ścian oraz wygrodzenie ciągów komunikacyjnych, zarówno w sferze miejskiej, jak i na magazynach i halach produkcyjnych. Dobrze sprawdzają się również na parkingach. Nawet takich, po których codziennie jeżdżą ciężkie pojazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Odbojnice słupowe – szerokie zastosowanie w przemyśle

Nasze odbojniki słupowe wykorzystywane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a ich wysoka wytrzymałość na uderzenia to gwarancja maksymalnej ochrony osób i mienia. Jeśli zależy Ci na jeszcze lepszej trwałości, postaw na odbojnice przemysłowe z rury ocynkowanej. W naszej ofercie dostępne są także odboje z pasami z folii odblaskowej I lub II generacji, dzięki którym będą jeszcze lepiej rzucać się w oczy.

Nasze odbojniki słupowe dostępne są w wielu parametrach i dwóch sposobach montażu: poprzez zabetonowanie lub przykręcenie.

Skontaktuj się z nami i zamów już dziś. Gwarantujemy profesjonalne oraz przede wszystkim terminowe wykonanie odbojnic z wysokiej jakości stali.

 

 

W naszym asortymencie znajdziesz także inne typy odbojnic o szerokim zastosowaniu. Jako producent wyrobów metalowych oferujemy również:

Zapraszamy do składania zamówień! Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty lub nie masz pewności, jaki typ odbojnicy sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do kontaktu!

 

Specyfikacja:

nazwa produktu średnica [mm] grubość ścianki [mm] wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie) montaż
odbojnica słupowa 48,3 / 60,3 / 76,1 / 120 1,5 - 3,0 300 / 800 / 1100 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I lub II generacji zabetonowanie / przykręcenie
odbojnica słupowa wg projektu wg projektu wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu wg projektu

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu