O firmie

Przeszliśmy długą drogę, żeby zaproponować Ci produkt, z którego jesteśmy dumni.

Doświadczenie i wiedza. Wiedza i doświadczenie. To coś, czego nie da się kupić, załatwić, wyczytać w internecie.

W ERSO wiele lat za nami, wiele wypróbowanych metod, wiele błędów i utartych schematów, które wypróbowaliśmy i cisnęliśmy w kąt - dokładnie tam, gdzie ich miejsce. Działanie zgodnie ze sztuką na każdym etapie produkcji, własny system kontroli jakości, najlepsi specjaliści, wydajność terminowa. Dużo zrobiliśmy, żebyś otrzymał produkt w najlepszym stosunku ceny do jakości, żebyś otrzymał go na czas i żebyś nie musiał go zwracać. I wiemy, że było warto.

Wierzymy w ludzi, tworzymy dla ludzi. Dlatego w ERSO pracują specjaliści z różnych dziedzin - to dzięki nim uzyskaliśmy znajomość branż niemal wszystkich naszych klientów. Bez zespołu, nasza obsługa klienta nie byłaby na poziomie, o którym marzyliśmy. Tworząc zespół, tworzyliśmy ERSO.

Dlatego zatrudniamy najlepszych. Błędy? Nie mamy z nimi problemu - potrafimy się do nich przyznać, potrafimy rozmawiać, zawsze szukamy rozwiązań. Zwroty, reklamacje? Jesteśmy po Twojej stronie. Co więcej? Rozwijamy się dalej - chcemy szybciej, taniej i lepiej. Nie wszystko da się pogodzić, ale wierzymy, że ciągłe przekraczanie granic to coś, czego warto próbować w każdym biznesie. I tego się trzymamy.

Szukasz partnera biznesowego, a nie podwykonawcy?

Zapraszamy do współpracy!
Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu