Słupki blokujące U-12c

Słupki blokujące U-12c

słupek blokujący U-12c

Słupki blokujące U-12 C

W budownictwie stosuje się różne słupki zabezpieczające. Najpopularniejsze to słupki U 12 C. Wykonane z trwałego materiału, takiego jak stal, słupki te są używane, aby uniemożliwić wjazd samochodu na dany obszar czy do tworzenia konstrukcji ogrodzeń. Słupki wygrodzeniowe U12C są trwałe i posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Słupki blokujące U-12 C

Słupek, jaki jest, każdy widzi. Słupki U12C sprawdzą się w wielu sytuacjach. Świetnie widoczne dla pieszych i dla kierowców, mogą wiele w przestrzeni miejskiej. Słupki U 12c używane są na chodnikach, parkingach, w parkach, na placach oraz innych miejscach, gdzie konieczne jest wyznaczenie granic dla pojazdów. Swą popularność zawdzięczają przede wszystkim swej funkcjonalności.

Jakie rodzaje słupków są dostępne na rynku? Słupki U 12C demontowalne to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia elastyczne zarządzanie dostępem. Mogą być montowane i demontowane w zależności od potrzeb, dzięki czemu można ich rozkład dostosować do bieżących potrzeb danego miejsca. Kolejny rodzaj to słupki przeszkodowe. Są to elementy wykorzystywane w rozmaitych dyscyplinach sportowych i treningach. Pomagają określić trasy i utrudniają dostęp osobom nieuprawnionym.

Słupki blokujące to szeroka kategoria słupków używanych do kontrolowania dostępu i zabezpieczania obszarów. Mogą przybierać różne formy, w zależności od potrzeb danego miejsca. Słupek blokujący U12C jest znakomitym narzędziem do zapobiegania dostępowi niepożądanym pojazdom. Słupki blokujące to mocne i stabilne rozwiązanie, które znalazło swoje miejsce w kontrolowaniu ruchu pojazdów na drogach oraz w budowie barier ochronnych.

Słupki blokujące U 12C dostępne są w różnych koorach. Mają także różne wysokości.

NIE WIESZ, CZEGO POTRZEBUJESZ, NA CO SIĘ ZDECYDOWAĆ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Chętnie doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania. I tak, odradzimy również!

 

POSTAW NA ERSO!

Szukając idealnego słupka blokującego U12c, warto zwrócić uwagę na produkty oferowane przez producenta wyrobów metalowych - Erso. W naszej ofercie znajdziesz słupki blokujące o innowacyjnym designie, które idealnie wpisują się w miejską przestrzeń. Słupki wygrodzeniowe to synonim bezpieczeństwa i estetyki.

Słupek blokujący U 12 C wykonany jest z trwałych materiałów dobrej jakości, gdyż jest narażony na warunki zewnętrzne, jak również czynniki mechaniczne.

Oferujemy nie tylko słupki blokujące, ale również inne rozwiązania zabezpieczające przestrzeń, takie jak barierki ochronne, które doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju miejscach publicznych. Ich zadaniem jest zabezpieczenie obszaru przed wjazdem lub wejściem w niepowołane miejsca.

Dlaczego warto na nas postawić?

  • Słupki blokujące dostępne są w różnych wielkościach, kolorach i cenach;
  • wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i bezpieczenie przesyłamy;
  • przez lata wypracowany system kontroli jakości sprawia, że nasze słupki drogowe i inne produkty pozbawione są wad ukrytych i wszelkich innych;
  • Pomagamy, doradzamy i zawsze potrafimy się dogadać;
  • Więcej o nas? W „O nas”. Zapraszamy! :)

Jako producent wyrobów metalowych oferujemy również:

Słupki blokujące mają szerokie zastosowanie w budownictwie i zabezpieczeniach. Wybór odpowiedniego rodzaju słupka zależy od konkretnych potrzeb i charakterystyki danego miejsca. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań można znaleźć idealny słupek blokujący do niemal każdego przeznaczenia.

Słupki ozdobne to nie tylko praktyczne elementy architektoniczne, ale także ozdoba, która nadaje wyjątkowy charakter przestrzeni miejskiej. Te metalowe konstrukcje znalazły swoje miejsce zarówno w miejskich krajobrazach, jak i na terenach prywatnych posiadłości.

 

Słupki blokujące U-12 C

U12c grubas 120 U-12c grubas 120

 

Specyfikacja:

nazwa produktu słupek [Ø mm] grubość ścianki rur wysokość nad gruntem [mm] materiał powłoki pasy (opcjonalnie)

montaż

słupek blokujący U-12c Ø 48,3 48,3 1,5-2,0 1100 rura czarna / rura ocynkowana
 
ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
słupek blokujący U-12c Ø 60,3 60,3 1,5-2,0 1100 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
słupek blokujący U-12c Ø 76,1 76,1 1,5-2,0 1100 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa folia odblaskowa I / II generacji zabetonowanie / przykręcenie
słupek blokujący U-12c Ø 120 120 1,5-2,0 800 rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu zabetonowanie / przykręcenie
słupek blokujący U-12c Ø wgp wg projektu wg projektu wg projektu rura czarna / rura ocynkowana ocynk ogniowy / podkład wysokocynkowy / farba proszkowa wg projektu wg projektu

 

 


Kontakt z nami
mapa
Biuro handlowe
linia
+ 48 572 191 906
biuro@erso.com.pl

Zakład produkcyjny
linia
produkcja@erso.com.pl

Skorzystaj również z naszego wygodnego formularza kontaktowego on-line. Odpowiemy na zadane pytanie jak najszybciej będzie to możliwe.

Formularz on-line Przejdź do kontaktu